Preču piegāde

Saņemšana izsniegšanas punkta Rīga, Katlakalna iela 10, LV-1073  - Bezmaksas

 

 

Saņem preces Omniva pakomātā – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtāks. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūms vajag norēķināties internetbankā, ar bankas pārskaitījumu (pec avansa rēķina kuru saņēmuši pa e-pastu). Kad Jūsu pasūtījums tiks sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 5 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Ja Jūs neizņemsiet sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, Omniva to nosūtīsim atpakaļ.

 

                                        

Saņem preces ar kurjeru jebkurā vietā Latvijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Saņem preces DPD pickup punktā – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu vienkārši izvēlaties, kurš no DPD pickup punktā Jums ir visērtāks. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūms vajag norēķināties internetbankā, ar bankas pārskaitījumu (pec avansa rēķina kuru saņēmuši pa e-pastu). Kad Jūsu pasūtījums tiks sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 5 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Ja Jūs neizņemsiet sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, DPD pickup punktā to nosūtīsim atpakaļ.